Vaşington Eğitim Müşavirliği

"ULUSLARARASI EĞİTİMDE TEKNOLOJİ, AR-GE VE KALİTE ZİRVESİ" EYLÜL AYINDA İSTANBUL'DA YAPILACAK"ULUSLARARASI EĞİTİMDE TEKNOLOJİ, AR-GE VE KALİTE ZİRVESİ" EYLÜL AYINDA İSTANBUL'DA YAPILACAK           

Strateji Geliştirme Başkanlığı ile Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü koordinasyonunda, Bakanlığımızın eğitimde teknoloji, eğitimde araştırma geliştirme faaliyetleri ile eğitimde kalite konularındaki ilerlemelerini uluslararası alanda tanıtmak, örnek çalışmalarını dünya kamuoyuyla paylaşmak ve bu alanlarda önde gelen ulusal ve uluslararası kurumları bir araya getirerek iş birliklerine ve görünürlük faaliyetlerine zemin hazırlamak amacıyla Eylül 2024'te İstanbul'da "Uluslararası Eğitimde Teknoloji, AR-GE ve Kalite Zirvesi"nin (ETAK) düzenlenmesi planlanmaktadır.

Protokol konuşmaları, davetli konuşmacıların katkıları, özel oturumlarda irdelenecek tartışma alanları, paneller, tematik bildiri sunumları, deneyim noktaları, alana özel atölye çalışmaları ve stantlar ile zengin ve dinamik bir planlamaya sahip zirvenin Onursal Başkanlığını Bakanımız Sayın Yusuf  TEKİN yapmaktadır. 

Eğitimde teknoloji, AR-GE ve kalite gibi ana temaların ele alınacağı etkinlikte paneller, atölye çalışmaları ve davetli konuşmacı sunumların yanı sıra uluslararası alanda kurum ve kuruluşların stantları da yer alacak.

31 Mayıs tarihinde başlayan bildiri başvuruları, 30 Haziran 2024 tarihine kadar devam edecek.

 Zirvenin ana temaları olan eğitimde teknoloji, AR-GE ve kalite konularında bildiri başvurusu yapmak isteyen öğretmenler, bildiri başvuru kılavuzuna etak2024.eba.gov.tr adresinden ulaşabilir.

2525 Massachusetts Ave NW, Washington, DC 20008 - 1 202 6126700

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.